Spawacz

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola  poprawności wykonanych elementów

  • Spawanie podzespołów konstrukcyjnych maszyn

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym

  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Uprawnienia spawalnicze MAG 135

  • Uprawnienia TIG 141- mile widziane.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pracę wśród najlepszych, w młodym i kreatywnym zespole

  • udział w projektach międzynarodowych

  • realny wpływ na rozwój firmy

  • możliwość awansu

  • szkolenia udoskonalające Twoje umiejętności

  • warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy

  • bezpłatne porady prawne

  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe

  • wsparcie od Lidera Światowej Marki.

Prosimy o umieszczanie na dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 Poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

Kontakt | EAGLE