Programista .NET

Naszą Firmę tworzą pełni energii i kreatywni ludzie, którzy czerpią z realizacji własnych pomysłów ogromną satysfakcję. Tym co ich łączy i sprawia, że firma to coś więcej niż miejsce pracy jest chęć tworzenia innowacyjnych urządzeń. Doświadczenie i rzetelna wiedza pozwalają osiągnąć wyznaczone cele.
Specjalizujemy się w produkcji urządzeń laserowych do cięcia metalu. Nasz zespół koncentruje się na projektowaniu urządzeń w oparciu o innowacyjne technologie oraz najwyższej jakości komponenty. Nasze działania spowodowały, że w krótkim czasie uplasowaliśmy się na pozycji technologicznego lidera w branży producentów urządzeń do cięcia metalu.
Już dziś aplikuj i dołącz do naszego zespołu!

Twoje obowiązki

  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania w oparciu o środowisko .NET
  • Praca z bazami danych MSSQL
  • Współpraca z innymi członkami zespołu i pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w programowaniu w technologii.NET(C#)
  • Znajomość bazy danych MSSQL
  • Doświadczenie w pracy z Git
  • Mile widziane doświadczenie w XAML (WPF, WinUl 3)
  • Mile widziane doświadczenie w technologiach webowych
  • Umiejętność pracy w zespole oraz analitycznego i koncepcyjnego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do pracy stacjonarnej w siedzibie firmy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w innowacyjnej, rozwijającej się i przyszłościowej firmie
  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy
  • System premiowania uzależniony od realizacji wyznaczonych celów
  • Pracę wśród najlepszych, w przyjaznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem
  • Udział w projektach międzynarodowych
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Szkolenia podnoszące Twoje kompetencje i umiejętności
  • Atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: bezpłatne porady prawne; dodatkowe ubezpieczenie grupowe; dodatek do dojazdów do pracy; lekcje języka angielskiego; udział w kosztach opieki medycznej oraz karta sportowa (Multisport)