Operator Maszyn CNC- Tokarka/Frezarka

ZADANIA:

  • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie - frezarek i/lub tokarek,
  • Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym,
  • Kontrola jakości produkowanych wyrobów za pomocą przyrządów pomiarowych,
  • Monitorowanie procesu obróbki i dostosowywanie ustawień maszyny zgodnie z wymaganiami produkcji w celu zapewnienia dokładności i jakości wykonywanego detalu.

WYMAGANIA:

  • Znajomość rysunku technicznego,
  • roczne doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą maszyn CNC,
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu obróbki na tokarkach i/lub frezarkach,
  • Znajomość narzędzi pomiarowych i skrawających,
  • Znajomość sterowania Siemens 840D będzie dodatkowym atutem,
  • Dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Chęci rozwoju oraz zdobycia dodatkowych umiejętności,
  • Samodzielność, zaangażowanie, zaangażowanie,
  • Gotowość do pracy zmianowej (II zmiany)

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w innowacyjnej, rozwijającej się i przyszłościowej firmie,
  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy,
  • System premiowania uzależniony od realizacji wyznaczonych celów,
  • Pracę wśród najlepszych, w przyjaznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem,
  • Udział w projektach międzynarodowych,
  • Realny wpływ na rozwój firmy,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Szkolenia podnoszące Twoje kompetencje i umiejętności,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: bezpłatne porady prawne; dodatkowe ubezpieczenie grupowe; dodatek do dojazdów do pracy; lekcje języka angielskiego; udział w kosztach opieki medycznej oraz karta sportowa (Multisport).

    MIEJSCE PRACY: WAŁCZ

    Prosimy o umieszczanie na dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 Poz. 883). Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.