Konstruktor Elektryk

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie komponentów elektrycznych zgodnie z dokumentacją

  • wykonywanie prac montażowych instalacji elektrycznych maszyn

  • kompletna budowa szaf sterowniczych i paneli operatorskich

  • kontrola punktów zgodnie z wykazem.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub techniczne z obszaru elektryki, elektromechaniki, mechatroniki,

  • umiejętność czytania rysunków technicznych w szczególności schematy elektryczne,

  • znajomość podstaw automatyki i mechaniki przemysłowej

  • organizacja pracy na warsztacie

  • znajomość obsługi komputera

  • samodzielność, dokładność

  • motywacja do pracy, chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę wśród najlepszych, w młodym i kreatywnym zespole,

  • udział w projektach międzynarodowych,

  • realny wpływ na rozwój firmy

  • możliwość awansu

  • szkolenia udoskonalające Twoje umiejętności

  • warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy

  • bezpłatne porady prawne

  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe

  • wsparcie od Lidera Światowej Marki.

Prosimy o umieszczanie na dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 Poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

Kontakt | EAGLE