Automatyk

NASZĄ FIRMĘ TWORZĄ LUDZIE…
…młodzi i kreatywni, którzy czerpią z realizacji własnych pomysłów ogromną satysfakcję. Tym co ich łączy i sprawia, że firma to coś więcej niż miejsce pracy jest chęć tworzenia innowacyjnych urządzeń. Doświadczenie i rzetelna wiedza pozwalają osiągnąć wyznaczone cele.
Specjalizujemy się w produkcji urządzeń laserowych do cięcia metalu. Nasz zespół koncentruje się na projektowaniu urządzeń w oparciu o innowacyjne technologie oraz najwyższej jakości komponenty. Nasze działania spowodowały, że w krótkim czasie uplasowaliśmy się na pozycji technologicznego lidera w branży producentów urządzeń do cięcia metalu.
Poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko:

Automatyk

ZADANIA:

  • Programowanie aplikacji w języku C#/C++,
  • Tworzenie oprogramowania zgodnie z wymogami,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej projektu,
  • Identyfikacja oraz naprawa błędów w aplikacjach,
  • Doskonalenie wiedzy w zakresie produktów, wykorzystywanych technologii oraz systemów w danym obszarze odpowiedzialności.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (informatyka, automatyka, robotyka),
  • Znajomość środowiska .NET 4.5/ 4.8,
  • Obsługa oprogramowania Visual Studio,
  • Podstawowa znajomość elementów automatyki przemysłowej,
  • Mile widziana obsługa oprogramowania Beckhoff,
  • Znajomość baz danych (MS SQL),
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Zdolności analityczne,
  • Kreatywność, sumienność,
  • Umiejętność samodzielnego wyszukiwania informacji i rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w innowacyjnej, rozwijającej się i przyszłościowej firmie;
  • Pracę wśród najlepszych, w przyjaznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem;
  • Udział w projektach międzynarodowych;
  • Realny wpływ na rozwój firmy;
  • Możliwość rozwoju i awansu;
  • Szkolenia podnoszące Twoje kompetencje i umiejętności;
  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: bezpłatne porady prawne; dodatkowe ubezpieczenie grupowe; dodatek do dojazdów do pracy; lekcje języka angielskiego; udział w kosztach opieki medycznej oraz karta sportowa (Multisport).