Eagle Lasers na targach Intec w Lipsku

Eagle Lasers ogłasza swój udział w nadchodzących Międzynarodowych Targach Intec w Lipsku w Niemczech, które odbędą się w dniach 7-10 marca.

Targi Intec to jedna z wiodących imprez wystawienniczych dla przemysłu metalowego i maszynowego w Europie. Jest to wydarzenie, które gromadzi liderów technologii, producentów, partnerów dystrybucyjnych i serwisowych, dyrektorów zarządzających i managerów oraz miłośników technologii. Podczas targów Intec zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które odpowiadają codziennym wyzwaniom branży produkcyjnej. Organizatorzy wydarzenia przekonują również, że odwiedzającym zapewniają wysoki poziom fachowej wiedzy i inspiracji, oraz szerokie możliwości networkingowe.

Firma Eagle wraz ze swoim wieloletnim partnerem, firmą CBT, z przyjemnością powitają na swoim stoisku wszystkich entuzjastów cięcia laserem fiber, aby porozmawiać o wycinarkach laserowych oraz technologii cięcia. Podczas wizyty na stosiku odwiedzającym zaprezentowana zostanie wyjątkowa wydajność i jakość cięcia na maszynie Eagle iNspire o mocy 30 kW.

Zespół Eagle Lasers będzie pozostawał do dyspozycji odwiedzających, aby udzielić odpowiedzi na pytania oraz podzielić się swoją wiedzą. Eagle Lasers: hala 3, stoisko E39.

Go back

Contact