Eagle Lasers wyróżniony Diamentem do Złotej Statuetki w konkursie Lider Polskiego Biznesu 2023

Marcin Ejma, CEO Eagle Lasers, został uhonorowany Diamentem do Złotej Statuetki w prestiżowym Konkursie Lidera Polskiego Biznesu 2023, organizowanym przez Business Centre Club. Nagrodę odebrał Marcin Czajor, Szef Sprzedaży na Polskę.

To wyjątkowe wyróżnienie przyznawane jest firmom i przedsiębiorcom, którzy odznaczają się doskonałymi wynikami finansowymi oraz wyjątkową troską o społeczną odpowiedzialność biznesu.

Nagroda ta stanowi ważny element środowiska biznesowego od 1991 roku. W ciągu tych kilkudziesięciu lat konkurs zdobył prestiż i uznanie w środowisku biznesowym.

Marcin Czajor, Szef Sprzedaży na Polskę w firmie Eagle Lasers, komentuje: "To dla nas ogromne wyróżnienie i dowód uznania za naszą pracę oraz zaangażowanie w budowanie silnej marki i firmy opartej na społecznej odpowiedzialności. Jesteśmy dumni, że nasza firma została doceniona w tak prestiżowym konkursie."

W trakcie spotkania do grona Klubowiczów dołączyli również nowi członkowie. Eagle Lasers serdecznie gratuluje podjęcia decyzji o przystąpieniu i przyjęcia do Business Centre Club.

W razie pytań medialnych prosimy o kontakt: tutaj

Go back

Contact