EAGLE Deutschland GmbH prezentuje swoją najnowszą innowację na targach BLE.CH 2024

EAGLE Deutschland GmbH ogłasza swoje uczestnictwo w targach BLE.CH 2024, najważniejszym szwajcarskim wydarzeniu branżowym poświęconym obróbce blachy i metalu. Znane z pionierskich technologii przyszłości wydarzenie będzie obejmować robotykę, maszyny, produkty, systemy i narzędzia do obróbki stali. Targi odbywają się w Bernie od 13 do 15 marca 2024 roku, Eagle znajdziecie w hali 3, przy stoisku C41.

"Jesteśmy podekscytowani, że możemy zaprezentować nasze najnowsze postępy na targach BLE.CH 2024. Ta platforma pozwala nam zwrócić uwagę na nasze zaangażowanie w innowacje i doskonałość w branży."- udział w targach komentuje Max Schmidt, Dyrektor Sprzedaży w EAGLE Deutschland GmbH

Targi skupiają się na produkcji holistycznej i procesach pośrednich, oferując uczestnikom cenny wgląd w dynamicznie zmieniający się krajobraz obróbki metalu.
Więcej informacji o firmie Eagle i jej udziale w targach BLE.CH 2024 można znaleźć na stronie metal.eaglelasers.com lub skontaktować się pod adresem infode@eagle-group.eu.

Szczegóły targów: aussteller.bernexpo.ch

Go back

Contact