Premiera maszyny iNspire o mocy 30kW!

Eagle Lasers will be taking the opportunity offered by Fabtech 2021 to show all the advantages of the iNspire 1530 fiber laser cutting machine with a 20 kW laser source
EAGLE LASER 20kW at Fabtech 2021

Premiera maszyny iNspire o mocy 30kW!

Podczas targów Blechexpo w Stuttgarcie, które odbędą się w dniach od 26 do 29 października po raz pierwszy zaprezentujemy nasz najnowszy system cięcia laserowego iNspire o mocy 30kW. Tą premierą po raz kolejny udowodnimy, że fiber to technologia o nieograniczonych możliwościach.

Targi BlechExpo odbywają się co dwa lata i koncentrują się głównie na technologii obróbki blach. Podczas tego wydarzenia uczestnicy mają możliwość obejrzenia interesujących prezentacji technicznych, wziąć udział w forach wystawców oraz przyjrzeć się różnym innowacjom technologicznym poświęconym obróbce blachy i technologii laserowej.

Zachęcamy Was do odwiedzenia naszego stoiska nr 5305 w hali 5 i obejrzenia na żywo naszą najnowszej i najmocniejszej obecnie wycinarki laserowej iNspire 1530 F30.0. Możliwości 30kW maszyny będzie można również zobaczyć podczas pokazów cięcia na żywo. Pokazy będą odbywać się przez cały czas trwania targów. Zwiększony zysk i wydajność przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii i kosztów serwisu to tylko niektóre z zalet naszych wycinarek. Odwiedź nasze stoisko i dowiedz się jak możesz zwiększyć swoją efektywność i podnieść swój zysk.

Zapraszamy!

#iNspiretheworld #poweryourfuture

Sprawdź więcej informacji o maszynie 30kW

Rejestracja darmowych biletów:

Zarejestruj się na targi

Zurück

Kontakt