POWER YOUR FUTURE Metal Tour - przystanek Tampere!

Po pierwszym występie na włoskich targach Samuexpo w Pordenone, maszyna iNspire koncertowo wyrusza w dalszą podróż po Europie. Tym razem zatrzymaliśmy się w Tampere, gdzie odbywa się fińska premiera naszej wycinarki laserowej iNspire 1530 F30.0.

Firma Vossi Group Oy, oficjalny przedstawiciel marki Eagle w Finlandii, zorganizowała dni otwarte, podczas których odwiedzający będą mieli możliwość interakcji i obejrzenia pokazów cięcia na żywo na wycinarce laserowej, która reprezentuje światowy poziom w zakresie innowacyjności.

Trasa POWER YOUR FUTURE METAL TOUR obejmująca łącznie osiem krajów to świetna okazja do nawiązania kontaktu ze specjalistami Eagle i zebrania wielu ciekawych informacji o całym portfolio polskiej marki, która posiada trzy zagraniczne oddziały i której maszyny pracują na czterech kontynentach.

Kolejny występ? Niemcy! Jak przystało na prawdziwą trasę koncertową, nie zabraknie również specjalnych gadżetów dla uczestników wydarzenia. Chciałbyś zapisać się na wydarzenie? Napisz do nas: marketing@eagle-group.eu

Zurück

Kontakt