EAGLE TEAM SUMMIT 2022

Eagle Team Summit, pod taką nazwą w dniach 20-21 września odbyło się coroczne wydarzenie gromadzące dystrybutorów i przedstawicieli marki Eagle z całego świata.

Dwa dni zostały poświęcone ciekawym prezentacjom, spotkaniom i networkingowi. Niesamowita okazja do podzielenia się wiedzą i najnowszymi spostrzeżeniami na temat branży laserowej. Uczestnicy Eagle Team Summit podkreślali, jak ważne jest znalezienie przestrzeni i czasu przeznaczonego właśnie na wymianę doświadczeń. Jako szczególnie ważny element wydarzenia, uznali możliwość spotkań na żywo z ekspertami marki, pracującymi na co dzień w siedzibie firmy w Wałczu.

„Bardzo podobały mi się tzw. okrągłe stoły z ekspertami. Eagle Team Summit to doskonała okazja, aby spotkać się z całym zespołem. Rzadko przecież mamy okazję zobaczyć się w tak szerokim gronie” – mówi Andrea Porta, CEO w Eagle Italy.

Członkowie zarządu marki podzielają opinie uczestników. Lidia Woźnica, CFO w Eagle, podkreśla kluczową rolę, jaką odgrywają te spotkania na żywo, zwłaszcza dla nowych członków Eagle Team:

„Rodzina Eagle powiększa się z roku na rok i jesteśmy z tego bardzo dumni. Oczywiście zawsze miło jest widzieć znajome twarze, osoby, które są z nami od lat, ale staramy się, aby ci, którzy dołączyli do nas nie tak dawno również czuli się częścią zespołu i byli na bieżąco ze wszystkimi nowościami firmy.”

Kolejny ETS zaplanowany jest na rok 2023 i prawdopodobnie zgromadzi jeszcze więcej nowych uczestników.

Zurück

Kontakt