Eagle Lasers i Supraform prezentują nową maszynę do cięcia laserem fiber iNspire 2.0 – 30 kW na targach BIEHM w Bilbao

Firma Eagle Lasers wraz z firmą Supraform, jej oficjalnym dystrybutorem na Hiszpanię i Portugalię, będzie obecna na Bilbao International Machine Tools Exhibition (BIEHM) w dniach 3–7 czerwca 2024 r. w centrum wystawowym w Bilbao. Odwiedź stoisko D29 w hali 5, aby zobaczyć ekskluzywną, całkowicie czarną edycję maszyny do cięcia laserem fiber iNspire 2.0 o mocy 30 kW wraz z jej najnowszymi rozwiązaniami do cięcia blachy.

W tym roku BIEHM, znane jako wydarzenie wzorcowe w dziedzinie robotyki, automatyzacji i cyfryzacji, gościć będzie ponad 1000 wystawców, którzy zaprezentują 2000 produktów i sprzętu.

„Jesteśmy podekscytowani współpracą z Eagle Lasers przy wprowadzaniu iNspire 2.0 – 30 kW do BIEHM”, Oskar Santiuste, dyrektor generalny Supraform. „Ta technologia stanowi przykład naszego zaangażowania w dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, które umożliwiają firmom osiągnięcie doskonałości na dzisiejszym dynamicznym rynku”.

Camillo Brena, dyrektor ds. marketingu firmy Eagle, dodaje: „iNspire 2.0 stanowi szczyt precyzji i wydajności maszyn do cięcia laserem fiber. Oferuje większą elastyczność, większą użyteczność i jakość cięcia. Dzięki zaawansowanemu zdalnemu wykrywaniu usterek zapewnia ogólnie zoptymalizowaną przepływ pracy i zmniejszone wymagania konserwacyjne. Z niecierpliwością czekamy na zaprezentowanie jego możliwości uczestnikom targów BIEHM.”

Odwiedź: Supraform
Odwiedź: BIEHM

Zurück

Kontakt