Szef logistyki

Szef Logistyki

Twoje obowiązki:
• Planowanie zakupów, sporządzanie zamówień bieżących oraz produkcyjnych, kontrola nad procesem ich realizacji,
• Analiza oraz dobór dostawców na rynku krajowym i zagranicznym, wyszukiwanie nowych dostawców oraz negocjowanie warunków handlowych,
• Monitorowanie terminowości i jakości dostaw,
• Monitorowanie i kontrola stanów magazynowych, uzupełnianie zapasów magazynowych,
• Obsługa reklamacji u dostawców towarów i usług,
• Ścisła współpraca z działem produkcyjnym, projektowym, handlowym w celu opracowywania efektywnego harmonogramu dostaw, jakości i zmian projektowych.

Wymagamy:
• Wykształcenie wyższe,
• Doświadczenie min. 4 lata w dziale logistyki lub zakupów
• Znajomość oprogramowania ERP, Office,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
• Bardzo dobra organizacja pracy, analitycznego i kreatywnego myślenia,
• Odpowiedzialność i rzetelność,
• Czynne prawo jazdy kat B.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• pracę wśród najlepszych, w młodym i kreatywnym zespole,
• udział w projektach międzynarodowych,
• realny wpływ na rozwój firmy,
• możliwość awansu,
• szkolenia udoskonalające Twoje umiejętności,
• warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy,
• bezpłatne porady prawne,
• dodatkowe ubezpieczenie grupowe,
• wsparcie od Lidera Światowej Marki.

Kontakt | EAGLE