Automatyk / Programista

ZADANIA

  • Programowanie aplikacji w języku C#/C++
  • Tworzenie oprogramowania zgodnie z wymaganiami
  • Tworzenie dokumentacji technicznej projektu
  • Identyfikacja oraz naprawa błędów w aplikacjach
  • Doskonalenie wiedzy w zakresie produktów, wykorzystywanych technologii oraz systemów w danym obszarze odpowiedzialności

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie średnie techniczne (informatyka, automatyka, robotyka)
  • Znajomość środowiska .NET 4.5/ 4.8
  • Obsługa oprogramowania Visual Studio
  • Podstawowa znajomość elementów automatyki przemysłowej
  • Mile widziana obsługa oprogramowania Beckhoff
  • Znajomość baz danych (MS SQL)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Zdolności analityczne
  • Kreatywność, sumienność
  • Umiejętność samodzielnego wyszukiwania informacji i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę (po okresie próbnym - umowa na czas nieokreślony)
  • Ciekawą prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy

CV oraz listy motywacyjne prosimy przesyłać na adres rekrutacja@powertech.com.pl  Prosimy o umieszczanie na dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 Poz. 883).

Dziękujemy za wszystkie przesłane CV i listy motywacyjne. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

Kontakt | EAGLE