Specjalista ds. kontroli jakości elementów optycznych

Twój zakres obowiązków:

  • Kontrola zgodności dostaw elementów z zamówieniami,
  • Tworzenie dokumentacji jakościowej (procedur, instrukcji, formularzy),

  • Raportowanie wyników kontroli i przygotowywanie wskaźników jakościowych,

  • Optymalizacja procesów pakowania i zabezpieczania elementów,

  • Inicjowanie działań zapobiegawczych i udoskonalających,

  • Kontrola terminowości realizacji powierzonych zadań.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Dokładność i precyzja w realizacji zadań,

  • Znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office,

  • Nastawienie na ciągły rozwój kompetencji,

  • Silna motywacja do pracy, umiejętność planowania i organizacji pracy,

  • Sumienność, odpowiedzialność i komunikacja w zespole,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie kontroli jakości.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Pracę wśród najlepszych, w młodym i kreatywnym zespole,

  • Zwrot kosztów dojazdów,

  • Udział w projektach międzynarodowych,

  • Realny wpływ na rozwój firmy,

  • Możliwość awansu,
  • Szkolenia udoskonalające Twoje umiejętności,

  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy,

  • Bezpłatne porady prawne,

  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe,

  • Wsparcie od Lidera Światowej Marki.

Prosimy o umieszczanie na dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 Poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

Kontakt | EAGLE