Specjalista ds. dofinansowań

Wymiar etatu: ½
Rodzaj umowy:
Umowa o Pracę

ZADANIA:

  • Kompleksowe prowadzenie spraw związanych ze sprawozdawczością i monitoringiem projektów
  • Sporządzanie budżetów, harmonogramów, wniosków o płatność, raportów do prowadzonych projektów
  • Przygotowanie dokumentacji związanej z realizacją oraz rozliczaniem projektów do kontroli prowadzonych przez Instytucje Pośredniczące oraz Zarządzające
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych, prowadzenie oraz nadzór nad procesem zakupu w ramach prowadzonych projektów
  • Weryfikacja zgodności opisów oraz ewidencjonowanie dokumentów zgodnie z wytycznymi programowymi
  • Weryfikacja dokumentów: finansowych, odbiorowych, umów oraz innych dokumentów niezbędnych do prawidłowych rozliczeń
  • Rozliczanie realizacji prowadzonych projektów pod kontem ich zgodności z wnioskiem o dofinansowanie (formalnej, merytorycznej i finansowej) oraz umowy o dofinansowanie projektów)
  • Zapewnienie terminowości, poprawności, kompletności i aktualności dokumentów rozliczających projekt
  • Bieżąca analiza przepisów pomocy publicznej/pomocy de minimis
  • Współpraca z innymi działami firmy

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w zakresie rozliczania środków publicznych, funduszy unijnych
  • Znajomość funduszy europejskich, przede wszystkim przeznaczonych na inwestycje dla przemysłu
  • Umiejętność przygotowania i analizowania sprawozdań finansowych
  • Skrupulatność oraz terminowość w realizacji zadań
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność poszukiwania, analizowania i interpretacji danych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do podjęcia pracy w niepełnym wymierze czasu pracy (1/2 etatu)
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w innowacyjnej, rozwijającej się i przyszłościowej firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premię motywacyjną, wypłacaną miesięcznie na podstawie realizacji ustalonego celu;
  • Pracę wśród najlepszych, w przyjaznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem;
  • Udział w projektach międzynarodowych;
  • Realny wpływ na rozwój firmy;
  • Możliwość rozwoju i awansu;
  • Szkolenia podnoszące Twoje kompetencje i umiejętności;
  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: bezpłatne porady prawne; dodatkowe ubezpieczenie grupowe; dodatek do dojazdów do pracy; lekcje języka angielskiego; udział w kosztach opieki medycznej oraz karta sportowa (Multisport)

Kontakt | EAGLE