Specjalista ds. digital marketingu

Twój zakres obowiązków

  • Konfigurowanie analityki i analizowanie wyników kampanii PPC;

  • Śledzenie KPI i regularne raportowanie efektywności oraz generowanie pomysłów na usprawnienie kampanii;

  • Opracowywanie strategii płatnych kampanii (m.in. reklamy w wyszukiwarce );

  • Prowadzenie kampanii digitalowych od początku do końca (tworzenie kampanii, bieżąca analiza i optymalizacja);

  • Planowanie budżetu i edycja ofert w celu osiągnięcia lepszego ROI;
  • Tworzenie i wspieranie rozwoju mierzalnych treści kampanii, w tym stron docelowych, webinarów i promocji w celu pozyskania jakościowych leadów.

Wymagania

  • 1-2 lata pracy w marketingu, w tym planowanie i zarządzanie treścią w korporacji lub agencji;

  • 1-2 lata w Marketing Automation (HubSpot);

  • Doświadczenie w zarządzaniu treścią (w tym bieżąca aktualizacja strony internetowej za pomocą platform CMS);

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami marketingowymi Google (GA, GTM, itp.);

  • Doświadczenie w pracy w agencji marketingowej przy realizacji różnych zadań (SEO/SEM/Web Dev.);

  • Doświadczenie w SEO, SEM;

  • Solidna wiedza w zakresie tworzenia i optymalizacji kampanii Google Adwords;

  • Podstawowa znajomość HTML/CSS;

  • Znajomość Google Analytics, Excel, Google Data Studio i innych narzędzi analitycznych;

  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Kreatywność i doświadczenie w identyfikowaniu grup docelowych i tworzeniu kampanii cyfrowych, które angażują, informują i motywują;

  • Umiejętność pracy indywidualnej, jak również pracy w zespole w sposób zorganizowany.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w innowacyjnej, rozwijającej się i przyszłościowej firmie;

  • Pracę wśród najlepszych, w przyjaznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem;

  • Udział w projektach międzynarodowych;

  • Realny wpływ na rozwój firmy;

  • Możliwość rozwoju i awansu;

  • Szkolenia podnoszące Twoje kompetencje i umiejętności;

  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy;

  • Atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: bezpłatne porady prawne; dodatkowe ubezpieczenie grupowe; dodatek do dojazdów do pracy; lekcje języka angielskiego; udział w kosztach opieki medycznej oraz karta sportowa (Multisport).

Prosimy o umieszczanie na dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 Poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

Kontakt | EAGLE