Specjalista ds. CAD

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z zewnętrznymi dostawcami oprogramowania CAD/CAM,

  • Rozwój nowych funkcji CAD/CAM  dedykowanych dla systemów wycinania EAGLE,

  • Integracja oprogramowania z systemami ERP,

  • Wdrażanie i rozwój systemów raportowania dla systemów wycinania laserowego EAGLE,

  • Opieka nad klientem w tym: opieka techniczna w zakresie oprogramowania CAD/CAM.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Znajomość  rysunku technicznego,

  • Znajomość oprogramowania CAD/CAM dla systemów wycinania laserowego 2D i 3D,

  • Znajomość baz danych MS SQL,

  • Znajomość kodów maszynowych Gkod dla w/w systemów,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Pracę wśród najlepszych, w młodym i kreatywnym zespole,

  • Udział w projektach międzynarodowych,

  • Realny wpływ na rozwój firmy,

  • Możliwość awansu,

  • Szkolenia udoskonalające Twoje umiejętności,

  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy,

  • Bezpłatne porady prawne,

  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe,

  • Wsparcie od Lidera Światowej Marki.

Kontakt | EAGLE