Asystent ds. Księgowości

ZADANIA

  • pomoc w administracji,
  • pomoc w formalno-rachunkowej kontroli dokumentów księgowych,
  • przygotowanie dokumentów i kwalifikowanie ich do ujęcia w księgach operacji gospodarczych,
  • uzgadniania rozrachunków, wprowadzanie danych do systemu księgowego,
  • wsparcie Działu Księgowości w organizacji pracy, sporządzanie zestawień i raportów w programie Excel

NASZE WYMAGANIA

  • wykształcenie minimum średnie o profilu związanym z finansami i rachunkowością,
  • mile widziany staż pracy w finansach,
  • umiejętności analityczne i matematyczne,
  • rzetelność, dokładność i cierpliwość,
  • posiadanie podstawowej wiedzy dotyczącej obowiązujących przepisów prawa podatkowego, finansowego, celnego, dewizowego
  • biegła obsługa komputera, w szczególności pakietów typu Office

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę wśród najlepszych, w młodym i kreatywnym zespole,
  • udział w projektach międzynarodowych,
  • realny wpływ na rozwój firmy,
  • możliwość awansu,
  • szkolenia udoskonalające Twoje umiejętności,
  • warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy,
  • bezpłatne porady prawne,
  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe,
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy,
  • wsparcie od Lidera Światowej Marki.

CV oraz listy motywacyjne prosimy przesyłać na adres rekrutacja@powertech.com.pl  Prosimy o umieszczanie na dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 Poz. 883).

Dziękujemy za wszystkie przesłane CV i listy motywacyjne. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

Kontakt | EAGLE