Monter / Instalator głowic laserowych

Twój zakres obowiązków:

  • Kontrola jakości części produkcyjnych oraz przygotowywanych komponentów,

  • Instalacja głowic laserowych na maszynach,

  • Produkcja podzespołów głowic laserowych,

  • Kontrola terminowości powierzonych zadań,

  • Optymalizacja procesów montażowych,

  • Kontrola nad podzespołami niezbędnymi do instalacji.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Dokładność i precyzja wykonywanych zadań,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • Dobre umiejętności manualne,

  • Znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Chęć ciągłego rozwoju,

  • Mile widziane znajomości mechaniki i majsterkowania.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Pracę wśród najlepszych, w młodym i kreatywnym zespole,

  • Zwrot kosztów dojazdów,

  • Udział w projektach międzynarodowych,

  • Realny wpływ na rozwój firmy,

  • Możliwość awansu,
  • Szkolenia udoskonalające Twoje umiejętności,

  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy,

  • Bezpłatne porady prawne,

  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe,

  • Wsparcie od Lidera Światowej Marki.

Prosimy o umieszczanie na dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 Poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

Kontakt | EAGLE