Lider Montażu Elektrycznego

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie podległym zespołem elektryków;

  • Planowanie i koordynowanie prac podległego zespołu zgodnie z planami produkcyjnymi;

  • Dbałość o terminy i harmonogramy w realizowanych pracach;

  • Śledzenie i raportowanie produkcji.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne - kierunek elektryczny, budowa maszyn lub pokrewny techniczny;

  • Znajomość aparatury elektrycznej;

  • Znajomość procesów produkcyjnych;

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • Znajomość pakietu Office;

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem;

  • Terminowość, rzetelność oraz dokładność.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Pracę wśród najlepszych, w młodym i kreatywnym zespole,

  • Udział w projektach międzynarodowych,

  • Realny wpływ na rozwój firmy,

  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Szkolenia podnoszące Twoje kompetencje i umiejętności,

  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: bezpłatne porady prawne; dodatkowe ubezpieczenie grupowe; dodatek do dojazdów do pracy; lekcje języka angielskiego; udział w kosztach opieki medycznej oraz karta sportowa (Multisport).

Prosimy o umieszczanie na dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 Poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

Kontakt | EAGLE