Koordynator ds. przesyłek

Obowiązki:
• Koordynowanie i planowanie transportu krajowego i zagranicznego (od paczek kurierskich po ponadnormatywy)
• Przygotowywanie zleceń i dokumentów transportowych
• Monitoring obsługiwanych zleceń, praca przy wdrożeniu systemu monitorującego przepływ przesyłek
• Optymalizacja procesu wysyłek, wdrażanie nowych rozwiązań
• Raportowanie oraz analiza wskaźników finansowych i jakościowych
• Dbałość o przestrzeganie wewnętrznych procedur oraz przepisów

Nasze oczekiwania:
• Wykształcenie min. Średnie
• Doświadczeniem na analogicznym stanowisku
• Umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji
• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w dziale transportu/logistyki, obsługa giełd transportowych
• Znajomość zasad obsługi zleceń transportowych
• Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną konwersację

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie (umowa o pracę)
• Pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole
• Warunki płacowe adekwatne do umiejętności, zakresu obowiązków i efektów pracy.

CV oraz listy motywacyjne prosimy przesyłać na adres rekrutacja@powertech.com.pl Prosimy o umieszczanie na dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 Poz. 883).

Dziękujemy za wszystkie przesłane CV i listy motywacyjne. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

Kontakt | EAGLE