Kontroler Jakości Elementów Spawanych

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie kontroli elementów spawanych zgodnie z dokumentacją techniczną,

  • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją jakościową (procedury, instrukcje, formularze),

  • Raportowanie wyników kontroli,

  • Wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych,

  • Obsługa wyposażenia kontrolno-pomiarowego,

  • Kontrola terminowości realizacji powierzonych zadań,

  • Dbałość o kształtowanie projakościowej świadomości wśród pracowników.

  • Sporządzanie deklaracji oraz rozliczeń do ZUS, US, PFRON, GUS; PPK,

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Znajomość procesów spawania,

  • Znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office,

  • Nastawienie na ciągły rozwój kompetencji,

  • Silna motywacja do pracy, umiejętność planowania i organizacji pracy,

  • Sumienność, odpowiedzialność i komunikacja w zespole.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w kontroli jakości w zakładzie produkcyjnym lub na stanowisku spawacza,

  • Znajomość europejskich norm spawalniczych,

  • Uprawnienia w zakresie przeprowadzenia badań wizualnych VT,

  • Znajomość zintegrowanych systemów klasy ERP (znajomość IFS będzie dodatkowym atutem).

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Pracę wśród najlepszych, w młodym i kreatywnym zespole,

  • Zwrot kosztów dojazdów,

  • Udział w projektach międzynarodowych,

  • Realny wpływ na rozwój firmy,

  • Możliwość awansu,
  • Szkolenia udoskonalające Twoje umiejętności,

  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy,

  • Bezpłatne porady prawne,

  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe,

  • Wsparcie od Lidera Światowej Marki.

Prosimy o umieszczanie na dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 Poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

Kontakt | EAGLE