Konstruktor Wiązek Kablowych

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie wiązek kablowych oraz zestawów okablowania szaf sterowniczych i maszyn,

  • Tworzenie list materiałowych i wycena kosztów wyprodukowania konstruowanych wiązek kablowych oraz urządzeń,

  • Tworzenie nowych oraz modyfikacja istniejących schematów elektrycznych, list materiałowych oraz rysunków,

  • Kompleksowe zarządzanie projektami w fazie prototypowania,

  • Określenie wymagań i dobór narzędzi do realizacji produkcji wdrażanych wyrobów,

  • Opracowywanie koncepcji i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań do testowania produkowanych zestawów przewodów oraz wiązek kablowych,

  • Tworzenie nowych technologii związanych w konfekcjonowaniem przewodów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe Elektrotechnika, Automatyka lub Mechatronika,

  • Doświadczenie zawodowe w budowie wiązek kablowych i kabli lub elektro konstrukcji,

  • Obsługa oprogramowania E-CAD. Preferowany Eplan P8 Harness Pro3D,

  • Znajomość budowy maszyn,

  • Znajomość norm dotyczących kabli i przewodów,
  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
  • Umiejętności organizacyjne.

To oferujemy

  • Umiejętność i rozumienie znaczenia pracy zespołowej,

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów oraz dostęp do nowoczesnych technologii,

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie (umowa o pracę),

  • Pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole,

  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności, zakresu obowiązków i efektów pracy.

Prosimy o umieszczanie na dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 Poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

Kontakt | EAGLE