Kierownik Magazynu

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie obszarem i procesami magazynowymi;

  • Optymalizacja i usprawnianie procesów magazynowych;

  • Kontrola nad prawidłowym przebiegiem operacji magazynowych;

  • Tworzenie i wdrażanie procedur magazynowych;

  • Zarządzanie kooperacją wewnętrzną i zewnętrzną;

  • Planowanie i koordynowanie prawidłowego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej;

  • Rozpatrywanie reklamacji;
  • Ścisła współpraca z działem produkcji, zakupów i technologii;

  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników.

Nasze wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Wiedza z zakresu metod i narzędzi zarządzania magazynem, a także znajomość obiegu dokumentów magazynowych.

  • Inicjatywa i skuteczność w rozwiązywaniu problemów i wprowadzaniu zmian;

  • Umiejętność ustalania priorytetów, planowania i organizacji pracy oraz zarządzania personelem;

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Znajomość systemu ERP będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w innowacyjnej, rozwijającej się i przyszłościowej firmie;

  • Pracę wśród najlepszych, w przyjaznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem;

  • Udział w projektach międzynarodowych;

  • Realny wpływ na rozwój firmy;

  • Możliwość rozwoju i awansu;

  • Szkolenia podnoszące Twoje kompetencje i umiejętności;

  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: bezpłatne porady prawne; dodatkowe ubezpieczenie grupowe; dodatek do dojazdów do pracy; lekcje języka angielskiego; udział w kosztach opieki medycznej oraz karta sportowa (Multisport).

Prosimy o umieszczanie na dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 Poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

Kontakt | EAGLE