Automatyk/Programista

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie aplikacji w języku C#/C++

  • Tworzenie oprogramowania zgodnie z wymaganiami

  • Tworzenie dokumentacji technicznej projektu

  • Identyfikacja oraz naprawa błędów w aplikacjach

  • Doskonalenie wiedzy w zakresie produktów, wykorzystywanych technologii oraz systemów w danym obszarze odpowiedzialności

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (informatyka, automatyka, robotyka)

  • Znajomość środowiska .NET 4.5/ 4.8

  • Obsługa oprogramowania Visual Studio

  • Podstawowa znajomość elementów automatyki przemysłowej

  • Mile widziana obsługa oprogramowania Beckhoff

  • Znajomość baz danych (MS SQL)

  • Znajomość języka angielskiego

  • Zdolności analityczne

  • Kreatywność, sumienność

  • Umiejętność samodzielnego wyszukiwania informacji i rozwiązywania problemów

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowę o pracę (po okresie próbnym - umowa na czas nieokreślony)

  • Ciekawą prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów

  • Dostęp do nowoczesnych technologii

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy

Kontakt | EAGLE