Nasi partnerzy

Beckhoff
www.beckhoff.pl

Beckhoff realizuje otwarte systemy automatyzacji w oparciu o technikę sterowania bazującą na komputerach PC. Asortyment produktów obejmuje następujące główne dziedziny: przemysłowe komputery PC, komponenty urządzeń I/O (wejścia-wyjścia), komponenty magistrali typu fieldbus, podzespoły techniki napędowej i oprogramowanie do automatyzacji. Dla wszystkich dziedzin dostępne są linie produktów, które funkcjonują jako pojedyncze komponenty lub zespolone jako kompletny, zestrojony ze sobą system sterowania.

„New Automation Technology“ firmy Beckhoff oznacza uniwersalne i niezależne od branży rozwiązania w zakresie sterowania i automatyzacji, które są używane na całym świecie w najróżniejszych aplikacjach: od komputerowego sterowania numerycznego CNC obrabiarki po inteligentne sterowanie budynkiem.

IPG Photonics
www.ipgphotonics.com

IPG Photonics jest wiodącym producentem wysokiej jakości laserów światłowodowych. Produkty firmy znajdują wiele zastosowań w przemyśle.

Firma wykorzystuje markę i pozycję jako pionier i lider w rozwoju i komercjalizacji laserów światłowodowych zwiększając swój udział na rynku globalnym. Lasery IPG zastępują tradycyjne lasery w wielu istniejących aplikacjach dzięki swojej doskonałej wydajności.

 

Festo
www.festo.pl

Festo to lider innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie automatyki przemysłowej i automatyzacji procesów. Wprowadzając rocznie na całym świecie ok. 100 nowych produktów i posiadając 2900 patentów, zapewnia najwyższą produktywność w automatyzacji fabryk i procesów technologicznych. Ponadto Festo przoduje w dziedzinie programów szkoleń i edukacji w przemyśle.

Festo posiada dla każdego zastosowania odpowiednie rozwiązanie - dzięki napędom pneumatycznym, serwopneumatycznym i elektrycznym, a także dzięki różnym serwisom zorientowanym na aplikacje. Oferta wykonań specjalnych dostosowanych do indywidualnych wymagań Klientów obejmuje m.in.: specjalizowane siłowniki, kompletne moduły napędowe
i sterujące, zespoły manipulatorów, szafy sterownicze.

 

NORD Drive systems
www.nord.com

Firma Getriebebau NORD jest jednym z wiodących na świecie producentów technologii napędowej - dla rozwiązań mechanicznych i elektronicznych.

Asortyment obejmuje motoreduktory, silniki, przekładnie przemysłowe, przetwornice częstotliwości, softstarty oraz zdecentralizowane sterowanie napędem.

Baumalog
www.baumalog.pl

Baumalog Sp. z o.o. jest firmą inżynierską projektującą i wytwarzającą automatyczne systemy magazynowe. Do naszych flagowych produktów należą systemy regałów automatycznych MonoTower® i TwinTower® przeznaczone do składowania arkuszy blach, prętów, profili, rur i innych artykułów o dużych gabarytach oraz masie. Jako jedyni w Polsce i nieliczni na świecie projektujemy i wytwarzamy systemy z użyciem układnic magazynowych o dużych nośnościach, wykorzystywane jako magazyny narzędzi w tłoczniach blach oraz magazyny surowców
w przedsiębiorstwach produkcyjnych i dystrybucyjnych.

Oferujemy również, jako autoryzowany dealer, lekkie automatyczne systemy składowania o modułowej konstrukcji do drobnych artykułów włoskiej firmy Modula S.P.A. Zakres naszych usług obejmuje doradztwo, konstrukcję, wytwarzanie, montaż oraz serwis automatycznych systemów składowania. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania na najwyższym światowym poziomie opowiadające ich specyficznym potrzebom. Wdrożyliśmy kilkadziesiąt systemów w Polsce i wielu innych krajach Europy. Dzięki naszym rozwiązaniom klienci mogą efektywnie zarządzać powierzchnią magazynową oraz zwiększyć wydajność
i efektywność procesów logistycznych.

Renishaw
www.renishaw.pl

Firma Renishaw jest jedną z wiodących w świecie firm o profilu technicznym i naukowym, mającą doświadczenie w zakresie precyzyjnych pomiarów
i systemów medycznych. Firma dostarcza produkty i usługi używane w wielu różnych zastosowaniach, jak np. produkcja silników odrzutowych
i turbin wiatrowych, a także stomatologia i neurochirurgia. Jest również światowym liderem w dziedzinie wytwarzania przyrostowego (zwanego też drukowaniem 3D przy użyciu proszków metalu). To jedyna firma na terenie Wielkiej Brytanii, która projektuje i produkuje maszyny przemysłowe „drukujące” części z proszków metalu.

Grupa Renishaw ma obecnie ponad 70 biur w 35 krajach, zatrudniając ponad 4000 pracowników. Około 2600 pracowników jest zatrudnionych na terenie Wielkiej Brytanii, gdzie firma prowadzi większość działalności badawczo-rozwojowej oraz produkcyjnej.

helukabel

Helukabel
www.helukabel.pl

Producent i dystrybutor kabli, przewodów oraz osprzętu kablowego znajdujących zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Produkty HELUKABEL® odporne są na czynniki chemiczne, atmosferyczne, działanie temperatur czy promieniowanie.

Dostarczamy kable i przewody zarówno dla rozwiązań standardowych, jak również przygotowanych na indywidualne zamówienia klientów. Jako znaczące uzupełnienie do szerokiego programu produkcji kabli
i przewodów, firma HELUKABEL® oferuje osprzęt kablowy zgodny z najnowszymi wytycznymi i normami. Nasza oferta obejmuje zarówno podstawowy asortyment jak i zaawansowane technicznie produkty, wykorzystywane w elektrotechnice.

igus

 

igus
www.igus.pl

Firma igus® jest liderem w dystrybucji systemów dostarczania energii, przewodów elektrycznych oraz bezsmarownych, polimerowych łożysk ślizgowych i liniowych. W swojej ofercie posiada e-prowadniki przewodów wykonywane w różnych wersjach rozmiarowych i użytkowych, do wszystkich aplikacji i rodzajów ruchu oraz do każdej gałęzi przemysłu.

Ponadto przewody elektryczne chainflex®, z gwarancją 36 miesięcy, stosowane w połączeniach ruchomych oraz wysoko wydajne ślizgowe łożyska polimerowe iglidur®, przegubowe igubal® i liniowe drylin®. Poprzez swoje ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji elementów z tworzyw sztucznych dostarcza doskonałe i zaawansowane rozwiązania praktyczne i ekonomiczne do wszystkich gałęzi przemysłu. Ponadto oferuje bezpłatne obliczanie żywotności oraz ogólną kontrolę funkcyjną w związku z planowanym zastosowaniem. W ofercie firmy znajduje się ponad 130 000 produktów dostępnych prosto z magazynu.