Programista CAM

Opis stanowiska

  • bieżąca obsługa produkcji detali frezowanych, toczonych,
  • programowanie obróbki detali,
  • dobór najbardziej ekonomicznych parametrów i stosowanie najnowszych osiągnięć technicznych
    w opracowaniu dokumentacji technologicznej CNC,
  • aktualizację dokumentacji technologicznej,
  • dobór narzędzi skrawających,
  • inicjowanie i wdrażanie przedsięwzięć optymalizacyjnych w Dziale Obróbki Skrawaniem

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne,
  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku programisty CAD/CAM lub operatora-programisty tokarek lub/i frezarek,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość technologii obróbki skrawaniem metalu,
  • dobra znajomość programu EDGECAM,
  • umiejętność obsługi komputera, mile widziana znajomość programu Solid Works,
  • samodzielność, dokładność, precyzja i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • pracę (umowa o pracę) w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, specjalizującej się w produkcji nowoczesnych systemów wycinania laserowego;
  • stałe wynagrodzenie;
  • dostęp do nowoczesnych technologii;
  • prace w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole;
  • warunki płacowe adekwatne do umiejętności, zakresu obowiązków i efektów pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@powertech.com.pl lub Power-Tech, ul. Nowomiejska7 4E, 78-600 Wałcz