Kariera

Aktualnie rekrutujemy na stanowiska:

 

KONSTRUKTOR MECHANIK W CZARNKOWIE

KONSTRUKTOR MECHANIK W WAŁCZU

SERWISANT – INSTALATOR MASZYN 

KIEROWNIK MARKETINGU 

SPECJALISTA DS MARKETINGU  

SPECJALISTA PR  

SPECJALISTA DS. MONTAŻU GŁOWIC LASEROWYCH

PRACOWNIK DZIAŁU CLEANROOM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@powertech.com.pl lub Power-Tech, ul. Nowomiejska7 4E, 78-600 Wałcz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Dlaczego warto dołączyć do EAGLE?

Kurs angielskiego

Radca prawny

Nasi pracownicy posługują się językiem angielskim i doskonalą w tym kierunku. Organizujemy bezpłatny, całoroczny kurs języka angielskiego. Prowadzimy kursy dla początkujących, jak również dla zaawansowanych, którzy chcieliby powiększać swoją wiedzę językową.

Każdy z naszych pracowników może liczyć na kompleksową pomoc językową, zarówno na zajęciach, jak i w trakcie pracy. Dokładamy wszelkich starań, aby sukcesywnie podnosić umiejętności językowe naszych pracowników.

Pracownicy mogą liczyć na bezpłatne porady prawne wynajętego przez firmę POWER - TECH radcy prawnego. Nasz prawnik jest do Państwa dyspozycji i pomoże merytoryczną poradą prawniczą
w sprawach firmowych oraz prywatnych naszych pracowników.Jako firma pragniemy zaoferować kompleksową opiekę naszym pracownikom. Wierzymy, że firma powinna zadbać o rozwój oraz bezpieczeństwo pracowników.

Hala sportowa

Turystyka wędkarska

Wychodzimy na przeciw wymaganiom naszych pracowników i staramy się organizować im czas również po pracy. Wierzymy, że kondycja fizyczna i aktywność sportowa jest również bardzo ważna.

Nasi pracownicy korzystają z hali sportowej. Nasza firma posiada własną drużynę piłki halowej reprezentującą barwy EAGLE. Gramy na hali wciągu tygodnia, dbając tym samym o dobrą kondycję oraz samopoczucie.

Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby umożliwić naszym pracownikom wiele form relaksu oraz spędzania wolnego czasu po pracy.

Dlatego też Power-Tech w porozumieniu z biurem turystyki wędkarskiej Wałeckie Ryby na Fali organizuje dla pracowników turystykę wędkarską. Bezpłatnie, każdy z naszych pracowników może łowić na jeziorach: Busino, Zamkowe oraz Miłogoszcz.

Szkolenia i kursy

Treningi karate

Organizujemy szkolenia rozwojowe dla naszych pracowników z myślą o poszerzaniu ich umiejętności i potencjału zawodowego. Wierzymy, że rozwój kapitału ludzkiego wpływa pozytywnie motywację pracowników i wyniki pracy.

Dbamy o kapitał ludzki naszych pracowników i ułatwiamy im rozwój oraz umożliwiamy udział w szkoleniach, które pomogą w rozwoju kariery zawodowej w naszej firmie.

Jesteśmy przekonani, że współzawodnictwo jest bardzo ważnym elementem w każdym, dobrym zespole. Dlatego też pomagamy wykształcić w naszych pracownikach zmysł współzawodnictwa.

Nasi pracownicy oraz ich dzieci biorą udział w treningach karate. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Poprzez treningi karate chcemy rozwijać naszych pracowników, rozbudzać w nich pasje
i motywować do współzawodnictwa.

Imprezy integracyjne

Rokrocznie organizujemy imprezy integracyjne dla naszych pracowników, ich dzieci oraz osób towarzyszących.

Imprezy Integracyjne dają wielką szansę na zbudowanie świetnych relacji między pracownikami. Budowanie takich relacji zwiększa efektywność komunikacji i tworzy przyjazną atmosferę w miejscu pracy. Dzięki naszym imprezom budujemy idealnie zgrany zespół, który będzie w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.