Informacje o firmie

 POWER-TECH specjalizuje się w produkcji systemów wycinania laserowego technologią Fiber.

EAGLE funkcjonuje na całym świecie, oferując innowacyjne rozwiązania dla rynku obróbki stali. Naszym celem jest rozwój technologii wycinania laserowego i sprawienia, aby była jeszcze bardziej wydajna, precyzyjna i konkurencyjna. Jesteśmy liderem wśród producentów wycinarek wyposażonych w źródło lasera Fiber.

Produkujemy i dostarczamy maszyny oraz usługi oparte na najnowocześniejszych technologiach. Zależy nam aby klient wybierając wycinarkę laserową EAGLE mógł poprawić wydajność i jakość pracy w swojej firmie czyli by mógł pracować szybciej i zarabiać więcej.

EAGLE ma w swojej ofercie szeroką gamę płynnie zintegrowanych rozwiązań w zakresie wycinarek laserowych, oprogramowania i automatyzacji. Oferujemy trzy serie innowacyjnych maszyn.

Jako pierwszy producent wycinarek na świecie wprowadziliśmy na rynek maszynę o mocy 6kW w roku 2013. Innowacja jest hasłem, które najlepiej oddaje filozofię i działania naszej firmy. Dlatego też w roku 2016 zaprezentowaliśmy światu laser Fiber o rekordowej mocy 12 kW.

 

Staramy się stworzyć więc takie warunki pracy, które pozwolą się poczuć pracownikom tak wyjątkowymi jak wyjątkowe produkty tworzą. Pracownicy są najważniejszym elementem firmy i aby tych najlepszych i ich najlepsze pomysły zatrzymać w firmie dbamy nie tylko o ich wynagrodzenie i warunki pracy, ale także o ich satysfakcję umożliwiając im samorealizację i rozwój.

Wszyscy w firmie pracują z pasją i zaangażowaniem, nieustannie poszerzając wiedzę w swoich dziedzinach, a przeświadczenie o tym, że pracują nad wyjątkowymi produktami, które podbiją świat dodaje pracownikom motywacji i energii. Dbamy o dobrą organizację i atmosferę pracy, ponieważ jest to podstawa dobrego funkcjonowania firmy.

Ściśle kontrolujemy wszystkie procesy zachodzące podczas produkcji zaczynając od podstawowych na tych najbardziej skomplikowanych kończąc. Jesteśmy ukierunkowani na osiągnięcie wyznaczonych celóww oparciu o posiadaną wiedzę i możliwości. Pracujemy szybko i precyzyjnie co pozwala nam na dotrzymywanie terminów powierzonych nam zadań.

Misję EAGLE można określić za pomocą kilku zasad , którymi się kierujemy to zasada kompetencji i wiedzy w pracy zawodowej, zasada nieustannego rozwoju i innowacji technologicznej oraz rzetelnego stosunku do klientów, pracowników, partnerów, kontrahentów i konkurentów.