Aktualności

9 października 2018

EuroBLECH 2018 ›

  EuroBLECH 2018. Producent wycinarek laserowych marki Eagle po raz kolejny szykuje szereg niespodzianek! Mamy aż dwie światowe premiery! Przedstawimy Państwu laser jakiego jeszcze nie było. Najlepsza jakość cięcia, wydajność na najwyższym poziomie i najniższy koszt cięcia! Przedstawimy również alternatywne rozwiązanie dla standardowej metody drukowania!Hala 15, stoisko F63

Czytaj więcej ›
16 kwietnia 2018

EAGLE podsumowuje V Targi Laserów i Technologii Laserowych STOM-LASER ›

Zakończona już tegoroczna edycja targów STOM – LASER zgromadziła sporą liczbę ponad 900 wystawców z 35 krajów. Z punktu widzenia firmy Power – Tech, producenta wycinarek laserowych EAGLE, impreza rokrocznie rośnie w siłę i jest wspaniałą okazją na promocję zaawansowanych technologicznie maszyn.

Czytaj więcej ›
3 kwietnia 2018

Dlaczego EAGLE zdecydowało się na wykorzystywanie podzespołów Schmalz? ›

Power – Tech, to producent niezwykle zaawansowanych wycinarek laserowych EAGLE. Firma jest pionierem w dziedzinie maszyn z laserem Fiber. Jako pierwsi na świecie zainwestowali w technologię laserów światłowodowych i dzisiaj oferują wycinarki o maksymalnej mocy 12 kW. Jednakże produkują nie tylko maszyny do cięcia blachy, ale również automatyczne systemy załadunkowo-rozładunkowe, które wyposażone są w przyssawki i inne komponenty podciśnieniowe produkowane przez firmę Schmalz.

Czytaj więcej ›
13 marca 2018

Zaproszenie na V Targi Laserów i Technologii Laserowych STOM-LASER ›

Firma POWER – TECH zaprasza na kolejną edycję targów STOM-LASER. Impreza organizowana w Kielcach ramach cyklu „Przemysłowa Wiosna” odbędzie się w dniach 10-12 kwietnia 2018 roku.

Czytaj więcej ›
‹ Poprzednia strona Następna strona ›