Aktualności

16 kwietnia 2018

EAGLE podsumowuje V Targi Laserów i Technologii Laserowych STOM-LASER ›

Zakończona już tegoroczna edycja targów STOM – LASER zgromadziła sporą liczbę ponad 900 wystawców z 35 krajów. Z punktu widzenia firmy Power – Tech, producenta wycinarek laserowych EAGLE, impreza rokrocznie rośnie w siłę i jest wspaniałą okazją na promocję zaawansowanych technologicznie maszyn.

Czytaj więcej ›
3 kwietnia 2018

Dlaczego EAGLE zdecydowało się na wykorzystywanie podzespołów Schmalz? ›

Power – Tech, to producent niezwykle zaawansowanych wycinarek laserowych EAGLE. Firma jest pionierem w dziedzinie maszyn z laserem Fiber. Jako pierwsi na świecie zainwestowali w technologię laserów światłowodowych i dzisiaj oferują wycinarki o maksymalnej mocy 12 kW. Jednakże produkują nie tylko maszyny do cięcia blachy, ale również automatyczne systemy załadunkowo-rozładunkowe, które wyposażone są w przyssawki i inne komponenty podciśnieniowe produkowane przez firmę Schmalz.

Czytaj więcej ›
13 marca 2018

Zaproszenie na V Targi Laserów i Technologii Laserowych STOM-LASER ›

Firma POWER – TECH zaprasza na kolejną edycję targów STOM-LASER. Impreza organizowana w Kielcach ramach cyklu „Przemysłowa Wiosna” odbędzie się w dniach 10-12 kwietnia 2018 roku.

Czytaj więcej ›
6 lutego 2018

Wycinarki EAGLE i automatyzacja Baumalog to połączenie wydajności i precyzji cięcia blachy ›

Mocno konkurencyjny i wyspecjalizowany rynek wymusza na przedsiębiorstwach poszukiwanie nowych rozwiązań dla optymalizacji swojej produkcji. Firmy poszukują takich rozwiązań, aby stały się jeszcze bardziej atrakcyjne dla potencjalnych klientów oraz tych już pozyskanych. Jednym z aktualnych kierunków rozwoju staje się automatyzacja procesów produkcyjnych. Jest to element coraz bardziej pożądany przez polskie firmy produkcyjne.

Czytaj więcej ›
‹ Poprzednia strona Następna strona ›