Laser head assembly specialist

Jesteśmy producentem systemów wycinania laserowego. Tworzymy markę Eagle – poprzez oferowanie wycinarek wykorzystujących najnowocześniejsze technologie tj. lasery światłowodowe, polimerobeton i włókno węglowe.

Naszą firmę tworzą ludzie młodzi, kreatywni, czerpiący ogromną satysfakcję z realizacji własnych pomysłów.

Tym co nas łączy i sprawia, że firma to coś więcej niż miejsce pracy to chęć tworzenia najlepszych, najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn na świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie szukamy osób, które chcą dołączyć do naszego zespołu na stanowisku:

Specjalista ds. montażu głowic laserowych

Zakres obowiązków

  • Montaż podzespołów głowic laserowych
  • Montaż głowic laserowych
  • Instalacja zmontowanych podzespołów i głowic na budowanych maszynach

Wymagania względem kandydatów

  • Dobre umiejętności monterskie
  • chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • mile widziana znajomość komputera

Oferujemy

  • umowę o pracę (po okresie próbnym – umowa na czas nieokreślony)
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość realizacji ciekawych projektów
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą OLX.

Prosimy o umieszczanie na dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 Poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

Go back

Contact