Cleanroom assistant

CleanRoom jest to rodzaj pomieszczenia o kontrolowanych parametrach środowiskowych, w szczególności zanieczyszczeń typu: kurz, pył, bakterie oraz czynniki chemiczne.

Zadania

  • Czysty montaż elementów optycznych takich jak: soczewki oraz szkiełka ochronne;
  • Opracowywanie raportów i sprawozdań z bieżących działań.

Nasze oczekiwania

  • umiejętności i zdolności organizacyjne;
  • dokładność, precyzja i systematyczność;
  • dobrze rozwinięte zdolności manualne;
  • samodyscyplina i dbanie o czystość stanowiska pracy;
  • przestrzeganie szczególnych warunków na stanowisku pracy (specjalny ubiór);
  • motywacja do pracy;
  • sporządzanie raportów oraz analiz;
  • umiejętność prezentowania wyników swojej pracy;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • interesującą, pełną wyzwań pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość korzystania z bezpłatnych porad prawnych;
  • dobrowolne przyłączenie do programu Multisport oraz ubezpieczeń grupowych.

CV oraz listy motywacyjne prosimy przesyłać na adres rekrutacja@powertech.com.pl. Prosimy o umieszczanie na dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 Poz. 883).

Dziękujemy za wszystkie przesłane CV i listy motywacyjne. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

Go back

Contact