EAGLE podsumowuje V Targi Laserów i Technologii Laserowych STOM-LASER

Zakończona już tegoroczna edycja targów STOM – LASER zgromadziła sporą liczbę ponad 900 wystawców z 35 krajów. Z punktu widzenia firmy Power – Tech, producenta wycinarek laserowych EAGLE, impreza rokrocznie rośnie w siłę i jest wspaniałą okazją na promocję zaawansowanych technologicznie maszyn.

Na naszym stoisku pojawiły się setki odwiedzających i przeprowadziliśmy dziesiątki pokazów cięcia wycinarką EAGLE iNspire 1530 F 12.0.

”Targi w Kielcach charakteryzują się tym, iż rokrocznie mamy po nich coraz więcej pracy. Odnotowujemy duże zainteresowanie naszymi wycinarkami. Na naszym stoisku pojawiło się bardzo dużo osób z konkretnymi planami inwestycyjnymi czy produkcyjnymi. Odwiedzają nas w poszukiwaniu nowoczesnych i wydajnych rozwiązań. Dzięki imprezom tego typu nawiązujemy nowe kontakty biznesowe, które później mogą procentować sprzedażą. Przykładowo, jeden z naszych klientów na stoisku podpisał zamówienie na kolejną wycinarkę, tym razem o mocy 10 kW. Targi kieleckie rozwijają się bardzo sukcesywnie i jest to impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz targowy EAGLE.– podsumował targi Janusz Marcin Ejma, właściciel firmy Power – Tech.”

Targi STOM – LASER w pigułce:

  • setki odwiedzających,
  • dziesiątki pokazów cięcia,
  • dziesiątki rozmów i prezentacji,
  • jedyna wycinarka laserowa na targach o mocy 12 000 Watt,
  • wyróżnienie za elegancję i nowatorski styl wystąpienia targowego,
  • cztery sprzedane maszyny – w tym iNspire 1530 F 10.0 do klienta z Polski, który zdecydował się zakupić kolejną wycinarkę z naszej oferty oraz iNspire F6.0 z automatyzacją CraneMaster Store i systemem magazynowym MonoTower do Włoch.

Przedstawiciele EAGLE chcieliby podziękować wszystkim uczestnikom, którzy odwiedzili nas podczas targów w Kielcach. Ponadto dziękujemy organizatorom STOM – LASER 2018 i Targom Kielce za wyróżnienie naszej ekspozycji targowej.

Wydarzenie okazało się dla naszej firmy wielkim sukcesem z powodu bardzo dużego zainteresowania naszymi wycinarkami laserowymi. Spotkania i rozmowy z Państwem podczas imprez tego typu są dla nas motywacją do dalszego ulepszania naszych produktów. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z naszego stoiska.