EAGLE podsumowuje targi VTM 2017 w Danii

Prawdziwy orzeł morski wylądował na targach VTM 2017 w duńskim Odense Congress Centre.

W dniach 28 Lutego – 3 Marca w Danii odbyły się targi przemysłowe VTM 2017, podczas których firma Power-Tech zaprezentowała:

Przedstawiciele firmy Power-Tech oraz oddział EAGLE Denmark wzięli udział w duńskich targach przemysłu obróbki stali w celu promocji polskiej myśli technologicznej na rynku skandynawskim.

Na hali Odense Congress Center przedstawiliśmy wycinarkę laserową fiber. Urządzenie zostało wyposażone w głowicę tnącą EAGLE eVa, która pozwala na bezproblemową pracę lasera fiber z mocą 12 kilowatów. Dzięki zaawansowanej konstrukcji urządzenie jest czterokrotnie mniej wrażliwe na zabrudzenia, pozwala na automatyczną wymianę oraz sprawdzanie jakości dysz, jak cięcie materiału o grubościach sięgających nawet 60 mm.

Orzeł morski to piękne i fascynujące zwierzę, które symbolizuje siłę, pewność siebie oraz energię. Gatunek ten znajduje się również w logotypie marki EAGLE, która uznaje te same wartości w swojej pracy. Podczas targów na naszym stoisku odwiedzający podziwiali to wyjątkowe stworzenie.

Poniżej możecie Państwo przejrzeć galerię zdjęć oraz film promocyjny z naszego stoiska podczas targów w Danii.