Szkoleniowiec Serwisu

ZADANIA:

  • Szkolenie serwisantów
  • Wsparcie serwisantów
  • Udział w optymalizacji pracy maszyn

WYMAGANIA:

  • Mile widziane wykształcenie techniczne-mechaniczne i lub elektryczne (lub pokrewne) lub techniczne umiejętności;
  • Umiejętność prowadzenia i przygotowania prezentacji;
  • Komunikatywność i dążenie do wyznaczonych celów;
  • Umiejętność przekazywania swojej wiedzy;
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie;
  • Posługiwanie się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w innowacyjnej, rozwijającej się i przyszłościowej firmie;
  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy;
  • System premiowania uzależniony od realizacji wyznaczonych celów;
  • Pracę wśród najlepszych, w przyjaznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem;
  • Udział w projektach międzynarodowych;
  • Realny wpływ na rozwój firmy;
  • Możliwość rozwoju i awansu;
  • Szkolenia podnoszące Twoje kompetencje i umiejętności;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: bezpłatne porady prawne; dodatkowe ubezpieczenie grupowe; dodatek do dojazdów do pracy; lekcje języka angielskiego; udział w kosztach opieki medycznej oraz karta sportowa (Multisport).

    Prosimy o umieszczanie na dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 Poz. 883). Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

Kontakt | EAGLE