Serwisant wycinarek laserowych (Białystok i okolice)

ZADANIA:

  • Wykonywanie prac serwisowych (samodzielnie lub w zespole serwisowym) w zakresie bieżącej obsługi maszyn, usuwania awarii,
  • Instalacje nowych urządzeń oraz szkolenie w zakresie ich obsługi,
  • Wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych
  • Realizacja zleceń serwisowych i raportowanie ich przebiegu,
  • Kontrola i inwentaryzacja przypisanych zapasów magazynowych części zamiennych,
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientem.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (budowa maszyn, elektronika, automatyka, mechatronika itp.);
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją elektryczną - mile widziane;
  • Znajomość podstaw automatyki i mechaniki przemysłowej;
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów technicznych;
  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Sumienność oraz dokładność w wykonywaniu obowiązków;
  • Chęć do zdobywania wiedzy i rozwój zawodowego;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w innowacyjnej, rozwijającej się i przyszłościowej firmie;
  • Pracę wśród najlepszych, w przyjaznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem;
  • Udział w projektach międzynarodowych;
  • Realny wpływ na rozwój firmy;
  • Możliwość rozwoju i awansu;
  • Szkolenia podnoszące Twoje kompetencje i umiejętności;
  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: bezpłatne porady prawne; dodatkowe ubezpieczenie grupowe; dodatek do dojazdów do pracy; lekcje języka angielskiego; udział w kosztach opieki medycznej oraz karta sportowa (Multisport).