Konstruktor ds. pneumatyki

ZADANIA:

  • Prowadzenie aktualnej dokumentacji pneumatycznej maszyn;
  • Projektowanie nowych układów pneumatyki przemysłowej;
  • Analiza i dobór odpowiednich komponentów potrzebnych do realizacji projektu;
  • Przygotowywanie dokumentacji pneumatycznej oraz rysunków montażowych;
  • Sporządzanie list materiałowych w oparciu o przygotowaną dokumentację;
  • Nadzór nad wdrażaniem zaprojektowanych układów, technologii i rozwiązań do produkcji;
  • Wykonanie finalnej dokumentacji dla użytkownika projektowanych urządzeń.

WYMAGANIA:

  • Ukończone studia techniczne na wydziale związanym z mechaniką, mechatroniką, elektryką lub pokrewne;
  • Dobrą znajomość tworzenia schematów pneumatycznych i kompletnej dokumentacji pneumatycznej
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • Znajomości programu ePlan Fluid, ePlan P8, CAD
  • Umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra organizacja czasu pracy;
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w innowacyjnej, rozwijającej się i przyszłościowej firmie;
  • Pracę wśród najlepszych, w przyjaznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem;
  • Udział w projektach międzynarodowych;
  • Realny wpływ na rozwój firmy;
  • Możliwość rozwoju i awansu;
  • Szkolenia podnoszące Twoje kompetencje i umiejętności;
  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: bezpłatne porady prawne; dodatkowe ubezpieczenie grupowe; dodatek do dojazdów do pracy; lekcje języka angielskiego; udział w kosztach opieki medycznej oraz karta sportowa (Multisport).