Technolog

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa technologiczna produkcji maszyn i podzespołów,
  • Opracowywanie technologii montażu maszyn oraz technologii wytwarzania podzespołów mechanicznych,
  • Obsługa systemu informatycznego ERP w procesie zarządzania produkcją,
  • Aktualizacja dokumentacji technologicznej,
  • Inicjowanie i wdrażanie przedsięwzięć inwestycyjnych w przedsiębiorstwie,
  • Optymalizację procesów produkcyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne/mechaniczne,
  • doświadczenie na stanowisku technologa zdobyte w dużych lub średnich zakładach produkcyjnych,
  • doświadczenie w zakresie samodzielnego opracowywania i wdrażania technologii wytwarzania podzespołów mechanicznych i technologii montażu maszyn,
  • doświadczenie w użytkowaniu systemów informatycznych ERP do zarządzania produkcją,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi komputera, w tym bardzo dobra znajomość programu Excel, mile widziana znajomość programu Solid Works,
  • samodzielność, dokładność, precyzja i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, po okresie próbnym – umowa na czas nieokreślony,
  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów,
  • Dostęp do nowoczesnych technologii,
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@powertech.com.pl lub Power-Tech, ul. Nowomiejska7 4E, 78-600 Wałcz