Szef działu eksportu

Opis stanowiska:

  • Wdrażanie oprogramowania CAD/CAM (SigmaNest, cncKad) ;
  • poszukiwanie partnerów handlowych na podległym obszarze, nawiązywanie z nimi relacji handlowych;
  • realizacja planów sprzedaży;
  • kompleksowa obsługa klientów zagranicznych. Firma umożliwia wyjazdy handlowe do klientów i na targi branżowe;
  • nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami oraz nadzór nad właściwym przebiegiem
  • współpracy w podległym regionie;
  • comiesięczna  analiza danych sprzedażowych na podległym regionie;
  • wdrażanie strategii krótko i długoterminowych;
  • zarządzanie budżetem przeznaczonym dla danego obszaru;
  • badanie podległych rynków

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży maszyn co najmniej w Polsce, mile widziane eksportowe;
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży maszyn do obróbki blach;
  • dodatkowo premiowane będzie doświadczenie w sprzedaży laserów;
  • język angielski w stopniu co najmniej fluent;
  • gotowość do częstych podróży.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,(po okresie próbnym – umowa na czas nieokreślony);
  • szkolenia;
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość realizacji ciekawych projektów;
  • dostęp do nowoczesnych technologii;
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@powertech.com.pl lub Power-Tech, ul. Nowomiejska7 4E, 78-600 Wałcz