Specjalista ds. systemów CAD / CAM

Opis stanowiska:

  • Wdrażanie oprogramowania CAD/CAM (SigmaNest, cncKad) ;
  • Szkolenie z obsługi oprogramowania CAD/CAM (SigmaNest, cncKad);
  • Tworzenie raportów;
  • Tworzenie postprocesora do obsługi wycinarki laserowej;
  • Integracja oprogramowania z systemami ERP;
  • Integracja oprogramowania z systemami 3D (SolidWorks, Inventor, itp.);
  • Integracja oprogramowania z wycinarką laserową;
  • Obsługa powdrożeniowa;

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne;
  • Samodzielne prowadzenie całego procesu wdrażania oprogramowania (prezentacje, szkolenia, obsługa powdrożeniowa);
  • Podstawowa znajomość baz danych MS SQL;
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • Sumienność, kreatywność;
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze wycinarek laserowych;
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze programu SigmaNest, cncKad;
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze programu AutoCad, SolidWorks.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,(po okresie próbnym – umowa na czas nieokreślony);
  • szkolenia;
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość realizacji ciekawych projektów;
  • dostęp do nowoczesnych technologii;
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@powertech.com.pl lub Power-Tech, ul. Nowomiejska7 4E, 78-600 Wałcz