Specjalista ds. rekrutacji

Opis stanowiska:

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla
  • współpraca z kierownikami komórek organizacyjnych w zakresie monitorowania bieżących potrzeb rekrutacyjnych
  • redagowanie i publikację ogłoszeń rekrutacyjnych
  • selekcja nadesłanych aplikacji oraz zarządzanie bazą kandydatów
  • przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych
    z kandydatami oraz udzielanie informacji zwrotnych
  • przygotowywanie raportów i statystyk
    z prowadzonych procesów rekrutacyjnych
  • współpraca z agencjami rekrutacyjnymi oraz agencjami pracy tymczasowej
  • planowanie, koordynowanie i przeprowadzanie działań związanych
    z pozyskiwaniem i utrzymaniem najlepszych pracowników.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • znajomość technik i narzędzi rekrutacyjnych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • świetną atmosferę i pracę w zgranym zespole;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@powertech.com.pl lub Power-Tech, ul. Nowomiejska7 4E, 78-600 Wałcz