Specjalista do spraw projektów EFRR

Opis stanowiska:

  • rozliczanie projektów finansowanych z EFRR;
  • prowadzenie dokumentacji projektowej;
  • kontrola nad prawidłową realizacją budżetu;
  • przygotowanie wniosków o płatność oraz harmonogramów płatności;
  • planowanie płatności dla kontrahentów i uczestników projektów;
  • monitorowanie zgodności postępu rzeczowego z finansowym;
  • kontakty z instytucjami pośredniczącymi i zarządzającymi;
  • współpraca z działem księgowości

Wymagania:

  • doświadczenie w rozliczaniu projektów;
  • skrupulatność, dokładność przy realizacji wyznaczonych zadań;
  • komunikatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie w swoją pracę;
  • znajomości procedur związanych z realizacją projektów współfinansowanych z EFRR;
  • znajomości aktualnych zasad i wytycznych dotyczących EFRR;
  • znajomość systemów SL2014 i/lub LSI.

Oferujemy:

  • interesującą, pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku;
  • stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy;
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • niezbędne narzędzia pracy;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@powertech.com.pl lub Power-Tech, ul. Nowomiejska7 4E, 78-600 Wałcz