Programista

Opis stanowiska

  • programowanie aplikacji w języku C Sharp;
  •  tworzenie oprogramowania zgodnie z wymaganiami;
  • tworzenie dokumentacji technicznej projektu;
  • identyfikacja oraz naprawa błędów w aplikacjach;
  • doskonalenie wiedzy w zakresie produktów, wykorzystywanych technologii oraz systemów w danym obszarze odpowiedzialności;
  • współpraca z operatorami maszyn.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne,
  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku programisty CAD/CAM lub operatora-programisty tokarek lub/i frezarek,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość technologii obróbki skrawaniem metalu,
  • dobra znajomość programu EDGECAM,
  • umiejętność obsługi komputera, mile widziana znajomość programu Solid Works,
  • samodzielność, dokładność, precyzja i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę, po okresie próbnym – umowa na czas nieokreślony,
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość realizacji ciekawych projektów,
  • dostęp do nowoczesnych technologii,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@powertech.com.pl lub Power-Tech, ul. Nowomiejska7 4E, 78-600 Wałcz