Pracownik administracyjny w dziale zakupów

Opis stanowiska:

  • bieżąca administracja dokumentów w Dziale Zakupów (wprowadzanie faktur, przekształcanie dokumentów magazynowych w handlowe)
  • współpraca z magazynem w zakresie zgodności dostaw
  • kontrola obiegu dokumentów magazynowych/zamówieniowych
  • współpraca z innymi działami oraz dostawcami
  • realizacja zadań zleconych przez Liderów

Wymagania:

  • mile widziana umiejętność obsługi programów CDN XL lub innego systemu typu ERP
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • umiejętność analitycznego myślenia i kreatywność

Oferujemy:

  • umowę o pracę (po okresie próbnym – umowa na czas nieokreślony)
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość realizacji ciekawych projektów
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@powertech.com.pl lub Power-Tech, ul. Nowomiejska7 4E, 78-600 Wałcz