Operator wycinarki laserowej

Opis stanowiska:

  • obsługa wycinarki laserowej,
  • nadzór nad poprawnym przebiegiem procesu wycinania oraz kontrola jakości wykonywanych detali,
  • realizacja planów produkcyjnych,
  • dbanie o stan maszyn oraz stanowisko pracy

Oczekujemy:

  • mile widziane uprawnienia na obsługę wózka widłowego i żurawika,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • chęć do zdobywania wiedzy technicznej,
  • wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność, samodzielność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • szkolenie z zakresu obsługi wycinarki laserowej;
  • pracę (umowa o pracę) w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, specjalizującej się w produkcji nowoczesnych systemów wycinania laserowego;
  • stałe wynagrodzenie;
  • dostęp do nowoczesnych technologii;
  • prace w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole;
  • warunki płacowe adekwatne do umiejętności, zakresu obowiązków i efektów pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@powertech.com.pl lub Power-Tech, ul. Nowomiejska7 4E, 78-600 Wałcz