Kontakt

Producentem systemów wycinania laserowego jest Power-Tech

office@eagle-group.eu

tel: + 48 67 258 48 31

ul. Nowomiejska 74 E | 78-600 Wałcz

NIP 765-134-17-34
REGON 570286733

 

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 7:00 – 15:00

 

Działy w firmie

 

Sekretariat

e-mail: office@eagle-group.eu

tel: + 48 67 258 48 31

Dział Sprzedaży Maszyn

e-mail: sales@eagle-group.eu

tel: +48 67 307 00 74/ +48 67 307 02 74

Dział Księgowości

e-mail: biuro@powertech.com.pl

tel: +48 67 349 03 37

Dział Serwisu

e-mail: serwis@eagle-group.eu

tel: +48 67 349 03 99
mob: +48 732 644 333

Dział Logistyki

e-mail: logistyka@powertech.com.pl

tel: +48 67 349 03 74

 Dział Marketingu

e-mai: wizerunek@eagle-group.eu

tel: + 48 67 258 48 31

Nasi dealerzy

 

Denmark
France
Germany
Belgium

EAGLE SCANDINAVIA

Stadionvej 11, Assentoft

DK-8960 Randers SØ

Tel. +45 5125 21 26

salg@eagle-group.eu

kim.glad@eagle-group.eu

 EAGLE FRANCE

5 Chemin de la Menuse

71530 CRISSEY

Tel.+33 (0) 3 85 98 03 15

Mob.+33 (0) 6 79 81 07 96

jose.menargues@eagle-group.eu

EAGLE GERMANY

Europa-Allee 6

54343 Föhren (Trier)

Tel.  +49 (0) 6502 / 999 87 – 40

Vertrieb@eagle-group.eu

Technik@eagle-group.eu

MML

Reeweg 47

3600 Genk

Tel. +32 89 614 001

Mob. +32 472 567 555

mml@mml.be

Nasi dealerzy

 

Estonia, Lithuania, Latvia
India
Czech Republic
United States of America
TECHNICAL SOLUTIONS SIA

Petersalas iela 18-14,

Riga LV-1045

Tel. +371 6 7323206

Fax. +371 6 7323217

marketing@technical-solutions.lv

LASER TECHNOLOGIES

A-454, TTC Industrial Area

Navi Mumbai-400 710

Mob.+91 9930736909

Tel. 022 27780016

info@lasertechnologies.co.in

CANMET s.r.o.

Peter Minarik

Vídeňská 296

112 a, 619 00 Brno

Tel. +420 545 424 531

peter.minarik@canmet.eu

WATSON HENGER CORPORATION

Randy Pennington

160 Gibson Court

Dallas, NC 28034

Tel. (704) 922-9660

randy@watsonhegner.com

Nasi dealerzy

 

Australia
Romania
Sweden
Finland
PIERCE CONTROL AUTOMATION

Jan Pristavok

PO Box 98 Riverwood

NSW 2210 AUSTRALIA

Tel. 61-467-928-002

jan.pristavok@piercecontrolautomation.com.au

AGO TRADE GROUP

Oran Solomon

Str. Toamnei 75

Sector 2, 020703, Bucharest

Tel. +40.747.896174

oran.solomon@a-g-o.com

EAGLE SCANDINAVIA

Andreas Olsson

Dybdalvej 6

DK-8960 Randers SØ

Phone: +46(0)72 170 50 50.

forsaljning@eagle-group.eu

VOSSI GROUP OY

Marko Vossi

Osuusmyllynkatu 3

FIN - 33700 TAMPERE

Tel: +358 (0) 10 8200 520

marko.vossi@vossi.fi

 

Nasi dealerzy

 

Canada
Israel

PARAMOUNT MACHINERY

Eric St. James

3535 Laird Road, Unit 3

Mississauga Ontario L5L 5Y7

Tel. (905) 569-1229

eric@paramountmachinery.ca

ELBE

Nimni Tzvika

5B Atir Yeda St.

Kfar Saba 4464305

Tel. +972-9-9720200

nimni@elbe.co

 

Formularz kontaktowy